Луценко захотів "нової крові"

поділитись
Несподівані плани у ГПУ

В Генеральній прокуратурі України планують заповнити понад 300 вакансії в місцевих прокуратурах за новим принципом обрання кандидатів.

За словами керівника ГПУ Юрія Луценка, за приблизними підрахунками треба набрати 330 людей та 307 слухачів академії, котрі вже за рік стануть прокурорами.

"Я очікую нової крові, яка заходить у прокуратуру. Бо це вперше, коли абсолютна більшість, майже 80%, люди з поза системи", - пояснив він.

Луценко додав, що перевагу надаватимуть людям з амбіціями, але цього разу не буде жодної співбесіди, чи вступних іспитів.

"У результаті із 200 людей - 178 прокурорів пройшли зі старої системи і лише 22 - нових. Із них вижили в органах прокуратури лише одиниці. Сьогодні ми маємо абсолютно відкриту систему, де я не маю жодного впливу на результати тестів і ніхто з керівників підрозділів не має. Не буде жодних співбесід. Йдеться лише про тести, екзамени, модулі. Результат покаже державна атестація", - підкреслив очільник ГПУ.

Ті кандидати, результат яких задовольнить комісію, зможуть працевлаштуватися на посади автоматично з окладом від 13 тисяч гривень.

"Погодьтеся, що в місцевих прокуратурах - це достойна заробітна плата. Особливо у порівнянні з іншими нашими співвітчизниками, які мають, на жаль, набагато менші доходи. Дай зарплату і контролюй. Так буде і з ними, коли вони прийдуть через рік до нас працювати ", - резюмував Луценко.

Дивіться: новий набір в ГПУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ знайшла в будинку Савченко дещо страшніше за зброю.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Луценко, ГПУ, набір у прокуратуру
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018
Питання ціни та якості палива для київського комунального транспорту є одним з ключових. Як підприємство працює з постачальниками, як перевіряє якість продукту, та про те, чому ростуть ціни на проїзд - в інтерв'ю генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка.
0
0
16:25 19.07.2018
Мова йде про перегляд контрактів між "Газпромом" і європейськими споживачами
0
0
15:50 19.07.2018