Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вважає, що першою повинна вибачиться виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун за поширення недостовірної інформації про Закарпаття, а не він за свої висловлювання на її сторону. Про це йдеться в заяві на офіційному сайті глави Закарпатської ОДА.

Як відомо, вся ця історія почалася через угорську вакцину від кору. За словами Москаля, Уляна Супрун розповсюдила в ЗМІ недостовірну інформацію про вакцину, яку нібито привезли на Закарпаття контрабандою.

"Оприлюднена пані Супрун інформація про "контрабандну вакцину, яку лікарі не хочуть використовувати", є негативною і недостовірною. Вона торкається не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область, яка з вини Міністерства охорони здоров'я не отримує вакцину і змушена просити гуманітарну допомогу від сусідніх країн", - йдеться в повідомленні на сайті ОДА.

Москаль також повідомив, що "якщо пані Супрун вважає, що зачеплена її честь, гідність та ділова репутацію, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу його висловлювань".

Популярні новини зараз
Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Колишня Потапа Ірина Горова в ефектній сукні розповіла про дорослі захоплення родом із дитинства: "Наповнює мою дівчинку"
Показати ще

Зокрема, мова йде про те, що голова Закарпатської обласної державної адміністрації Москаль з використанням образливого слова ("їб*нута") прокоментував заяву в. о. міністра охорони здоров'я Ст. Супрун з приводу неправильно завезених з Угорщини вакцин.

У той же час, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з Геннадієм Москалем з приводу його образливих слів на адресу Уляни Супрун.

"Сказав йому, що вважаю: він повинен знайти в собі сили публічно вибачитися перед в. о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун за образливі слова на її адресу. Така поведінка неприпустимо для чиновника і чоловіка. Вона не прикрашає чоловіка", - написав глава уряду.

При цьому Москаль вважає, що саме Супрун повинна вибачитися за свої заяви по Закарпаттю і вакцинах. Про це він заявив Гройсману в "своєму стилі".

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що жінки Верховної Ради ополчилися на Москаля, вони вважають, що за матюки і образи йому доведеться відповідати.