Міністерство закордонних справ Росії заявило про припинення угоди між Росією і Україною від 1995 року про порядок взаємних поставок зброї і військової техніки. Інформація про це була опублікована на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії в четвер, 29 березня.

"Двадцять восьмого березня припинено дію угоди між урядом Російської Федерації і урядом України про порядок взаємних поставок озброєння і військової техніки, комплектуючих виробів і запасних частин, організації ремонту і надання послуг військового призначення, підписаного в Києві 8 лютого 1995 року", - йдеться в офіційному повідомленні МЗС РФ.

Варто відзначити, що напередодні цього заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що Україна може скласти новий договір про "дружбу" з Росією.

Нагадаємо, Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною було укладено в 1997 році. Це основоположний документ українсько-російських відносин, який передбачає стратегічне партнерство "на основі принципів взаємної поваги, суверенної рівності, територіальної цілісності, непорушності кордонів, мирного врегулювання суперечок, незастосування сили або загрози силою, включаючи економічні та інші способи тиску".

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Москва заявила про припинення договору з Україною про постачання зброї

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Нормандская четвірка придумала, що робити з Донбасом. У найближчі кілька місяців Нормандская четвірка розгляне всі можливі способи, як прискорити виконання Мінських домовленостей. Про це в четвер, 29 березня, заявили в прес-службі Петра Порошенка.

"Лідери країн Нормандської четвірки підтверджують їх відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах (сфері безпеки, політичному, гуманітарному та соціально-економічному)", - повідомляє прес-центр.

Відзначається, що сторони "розглянуть можливі шляхи прискорення імплементації домовленостей в найближчі місяці. Лідери країн також вітали домовленість про відновлення режиму припинення вогню з нагоди великодніх свят, який почне діяти вже з п'ятниці, 30 березня.