Генеральний директор міжнародної організації "Репортери без кордонів" Крістоф Делуа висловив незадоволення діями Служби безпеки України через інсценування вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Про це він написав у Twitter.

"RSF висловлює своє глибоке обурення у зв’язку з відкриттям маніпуляцій з боку українських спецслужб для своєї інформаційної війни. Державам завжди глибоко небезпечні грати з фактами, і більше того, на спині журналістів", - написав Делуа.

Через хвилину він дописав у коментарі до свого посту, що в організації, "звичайно, були дуже раді дізнатися, що Бабченко живий".

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Пономарьов з гумором підтримав новоспеченого татуся Віктора Павліка: "Пашка, вітаю!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", на сьогоднішньому брифінгу глава СБУ Василь Грицак оголосив приголомшливу новину – журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого оголосили вчора, насправді живий!

При цьому Грицак повідомив, що замовлення на вбивство Бабченка насправді було і СБУ зірвало замах, завдяки вдало проведеній спецоперації.

За словами глави СБУ, відомство у своєму розпорядженні має дані, що вбивство опозиційного журналіста замовили російські спецслужби.

Грицак повідомив, що ФСБ завербувала громадянина України Г., якому доручили знайти виконавців для кількох терактів. Нібито він отримав 10 тисяч доларів авансу, а ще 30 тисяч йому обіцяли за підсумками роботи. Крім грошей, йому передали досьє на Бабченка.

"Російські спецслужби завербували українського громадянина Г. який за гроші погодився знайти виконавців вбивства. Він запропонував своєму знайомому з числа колишніх бійців АТО за $ 30 тис. Вбити журналіста Бабченко. Як завдаток, громадянин Г. передав виконавцю задаток $ 15 тис. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб $ 40 тис. " - заявив Грицак.

Після того, як під час брифінгу в СБУ показали момент передачі грошей замовником кілеру, Грицак і зробив сенсаційну заяву про те, що Бабченко живий. У цей момент журналіст вийшов до преси.