Білоруський "Паритет банк" отримав відмову від Національного банку України на покупку української "дочки" російського Сбербанку, а все тому, що заявник не відповідає вимогам українського законодавства.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора. На офіційному сайті рішення опубліковано від 19 березня і прийняв його комітет Нацбанку з питань нагляду та регулювання діяльності банків.

Раніше повідомлялося, що угоді може перешкодити той факт, що один з головних акціонерів Паритету Віктор Шейман зараз знаходиться під жорсткими санкціями Сполучених Штатів і ряду європейських держав.

"Паритет банк" - 15-й банк Республіки Білорусь за розміром активів. 99,83% банку володіє Управління справами президента Білорусі.

До цього з'явилися чутки, що банк може купити колишній глава СБУ і віце-прем'єр в уряді Миколи Азарова Валерій Хорошковський. Але він вийшов з переговорів про покупку. Сбербанк Україна належить російському Сбербанку і входить в топ-7 українських банків. Переговори про його продаж ведуться другий рік, проте активізувалися вони після введення Україною санкцій проти "дочок" російських держбанків навесні 2017 року, які були продовжені ще на год 6 березня 2018 року. Санкції забороняють українським банкам проводити операції на користь материнських структур.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

Нацбанк виводить з обігу більшість монет


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Національний банк ввів нові правила, за якими тепер проходитиме реструктуризація боргів за банківськими кредитами. Регулятор також розповів про порядок, обсяг і термін обліку банками вартості застави по непрацюючим кредитам і відстрочив дату вступу в силу критеріїв для суб'єктів оціночної діяльності, які здійснюють оцінку застав.

Ми також писали про те, що НБУ знову притиснув санкціями чотири російських банки. Керівництво регулятора продовжило санкції проти ряду банків, зокрема російського "Сбербанку". Обмежувальні заходи продовжують в зв'язку з виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів". Так, санкції стосуються "Сбербанку", "Промінвестбанку", "ВТБ Банку", "БМ Банку".