Все більше українців їдуть в Центральну і Східну Європу на заробітки. Ситуація набуває неймовірних масштабів, що загрожують демографічною кризою. У найближчі декілька років показники з трудової міграції збільшуватимуться, і лише за 2-3 роки підуть на спад.

Як повідомляє ТСН, такі прогнози озвучили представники Національного банку: українські зарплати збільшуватимуться, завдяки чому потік мігрантів вдасться трохи зменшити. Варто зазначити, що проблема полягає не тільки в економічних показниках, але і в збройному конфлікті на тимчасово окупованих територіях Донбасу, адже переважна більшість заробітчан - зі східних регіонів.Здебільшого до Європи виїжджають працездатні громадяни, в основному чоловіки. Третина мігрантів - це молоді люди до 30 років.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що випадки, коли за українську мову або національність вас можуть побити просто посеред вулиці або навіть в громадському транспорті, спалахують все частіше: жителі Польщі вважають, що заробітчани відбирають у них дорогоцінні робочі місця, а тому людського відношення не гідні. Ситуація поступово виходить з-під контролю, а радикальність стрімко перейшла у моторошну жорстокість.

Також ми писали про те, що скандальний польський закон про бандеризм, який отримав широкий резонанс в Європі, почав діяти: місцева громадська організація "Польська ліга проти наклепу" подала в суд на аргентинське видання Pagina 12, звинувативши його в порушенні "антибандерівського закону".Як відомо, в новому законі передбачається покарання за висловлювання ідей про причетність польського народу чи держави до злочинів нацистської Німеччини, а також про їхню співучасті в цих злочинах чи інших злочинах проти світу і людства. Крім того, заборонено заперечувати злочини українських націоналістів. За все це передбачено до трьох років тюремного покарання.