Російські чиновники дуже сильно стурбовані європейська інтеграція України, а від досягнень країни їх "аж вивертає".

Про це повідомив український народний депутат Володимир Ар'єв у Facebook. Так парламентарій відреагував на критичні висловлювання глави комісії Ради Російської Федерації з інформаційної політики Олексія Пушкова. Той заявив, що "Україна не має історичного місця в Європі".

Пушков навів ще один "вагомий" аргумент і використовував для цього весь свій багаж історичних знань. Він заявив, що України, як країни не існувало до 1991-го року.

"Хочеться тільки нагадати цьому знавцю історії що, до 1954 не було самого Пушкова, а Україна в 1945 була серед засновників ООН. Не кажучи вже про те, що київська княжна Анна стала королевою Франції, в той час як по майбутньої Червоної Площі гуляли ведмеді" , - відповів на критику Ар'єв.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов зібрався боротися з "проукраїнськими" урнами на півострові.

Популярні новини зараз
"Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії Українки отримають підвищені пенсії незалежно від стажу Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще