Частина народних депутатів забажала скасувати заборону на пропаганду комуністичного режим, яка вже більше року діє на території України.

Про це повідомляє прес-служба Конституційного суду України. Відповідне подання направили 46 народних обранців.

"30 травня 2017 року до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“ від 9 квітня 2015 року №317-VII", – розповіли деталі депутатського подання у прес-службі.

Згідно з Регламентом Конституційного суду звернення має пройти встановлену процедуру. Спершу його направлять на вивчення в Секретаріат Суду.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Києві й по сьогодні залишається не декомунізованим найвищий пам'ятник – Батьківщина-Мати. У Мінкульті пояснили, що стає на заваді виконанню припису.

Популярні новини зараз

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та декана національного університету - їх поважали колеги та студенти

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще