Два дні тому у шахтарів було їх професійне свято, але вони так і не отримали заробітну плату, яку їм заборгували за п’ять місяців

Про проблеми галузі розповів депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов в інтерв’ю одному з українських каналів.

«Зарплата не погашається по одній маленькій причини – тому що в бюджеті немає грошей. Це свідчення того, що не були враховані всі зарплати шахтарів, та й обленерго, які теж не отримували зарплати вже більше півроку», – розповів політик.

Шахов зазначив, що хоч і виплата зарплат уже гарантована законом, ніяких грошей шахтарі так і не отримали.

«Якраз в той день, як ми розбиралися з профспілками, президент підписав закон щодо виплати заробітних плат, але «віз і нині там». Після цього я був в Кабінеті Міністрів і заявляв про це Гройсману. Також від себе я зробив запити і в Генеральну прокуратуру, і прем’єр-міністру, що хтось все-таки повинен відповідати за це свавілля, яке відбувається в нашій країні. Це кримінальна відповідальність і дай Бог, щоб все-таки когось покарали за це», – додав нардеп.

Популярні новини зараз

Отруйна амброзія заполонила двори українців, комунальники не можуть дати ради: "Вириваю самостійно"

Нічні дрифтери, начувайтесь: на дорогах України з'явилися "берлінські подушки" за 30 тисяч

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Як обрати телевізор?

Показати ще

За словами Шахова, зараз сім’ї шахтарів зіткнулися з величезними труднощами.

«Там діти голодні. Скоро перше вересня, а дітям навіть не можуть купити ручки, зошити, або одягнути дитину. І це все накопичується», – розповів він.

Шахов додав, що шахтарі налаштовані рішуче в боротьбі за свої права: «Шахтарі готові йти до Києва, відстоювати позицію свою, всіх шахт повністю, і західної України і східної України».

До того ж, як зазначив депутат, у галузі є головна проблема: «Також сьогодні у профспілок стоїть питання відсторонення міністра Насалика із займаної посади, так як він не профільний міністр, а саме кишеньковий міністр олігархів, які сьогодні грабують Україну».

Нагадаємо, Сергій Шахов вимагає відставки Насалика, а шахтарі готові йти на Київ і вибивати свою зарплату.