Щорічно цієї сумнівної честі удостоювалися політик, який зробив найбільший внесок в «забезпечення і стимулювання організованої злочинної діяльності», відзначає в прес-релізі організації.

Творці анти-премії особливо відзначають «заслуги Путіна в справі перетворення Росії в великий центр з відмивання нелегальних грошей, підключенню організованої злочинності Донбаського регіону і Криму, його бездоганну репутацію в справі безкарності кримінальних злочинів, вдосконалення державної політики в галузі використання злочинних груп, які стали її складовою частиною ».

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Україна може стати мафіозною державою.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Показати ще

У цьому впевнений політолог Віталій Портников. Свою думку він висловив в статті для Еспресо.ТВ. За словами експерта, мафія несе велику загрозу, ніж олігархи. "Мафія - глобальний синдикат з корінням в політичній системі багатьох розвинених країн. І вона вже біля наших кордонів. Вона готується до стрибка і не сумнівайтеся - стрибне і зімкне кігті на нашому горлі", - пише він.

За його словами, стане набагато страшніше, ніж є зараз. Тому що все буде відбуватися наяву. І ми про мафіозну державу будемо дізнаватися не з телевізора, а з повсякденного життя.

При цьому він наводить рецепти, які зможуть надати протидію перетворенню на мафіозну державу. "Солідарністю громадянина і держави. Припиненням балаканини і імітації всього, що можна імітувати - реформ, боротьби з корупцією, громадянського суспільства", - пише в статті Портников.

Також він зазначив, що в цій ситуації Україні Захід не буде помічником. "Захід можна обдурити, це не так складно. Можна отримати у нього гроші на соціальну стабільність і на поїздки активістів на конференції. Можна навіть імітувати створення ефективних інститутів і вступити в ЄС, як зробила це Словаччина. Але мафію не обдуриш", - резюмував він.

Нагадуємо також, що вбивство 43-річної багатодітної матері-одиначки Лілії Гордєєвій в Фастові Київської області у вівторок, 13 березня, потрясло всю Україну. Як повідомлялося, жінці завдали 24 ножових поранення біля дитячого садка. Зараз поліцейські зайняті пошуками вбивці, проте підозрюваного в цьому страшному вбивстві поки не затримали.