Український народ вважає, що в парламенті сидить група противників нашої країни на чолі з ворогом №1 – Андрієм Парубієм. І, по правді кажучи, в українців є і політичні, і особисті причини для рекордно негативного ставлення до Верховної Ради і Парубія.

Про це у своєму блозі пише юрист Олексій Рожнов.

"Якщо говорити про політичні причини, то Верховна Рада під керівництвом Парубія прийняла найбільш антисоціальні закони в історії України - у першу чергу, йдеться про закони про освіту і про так званої медичної реформи", - пояснює експерт.

Якщо говорити про особисті причини, пише Рожнов, то в 2017 році Парубій побив навіть свій власний рекорд самого скандального голови ВР, оскільки кожен місяць він стає героєм чергового гучного скандалу.

Олексій Рожнов нагадав, як у січні поточного року Парубій разом з Турчиновим і Яценюком давав свідчення в суді по "справі Януковича", в результаті чого українці з'ясували, що нова влада злочинно не діяла, допустивши втрату Криму. Юрист нагадує і про фільмі-розслідуванні "Площа розбитих надій", автори якого на чолі з ізраїльської журналісткою Ганною Стефан прямо звинуватили Парубія у причетності до розстрілу "Небесної сотні" на Майдані в лютому 2014 року.

Популярні новини зараз
У Рамзана Кадирова стався черговий напад божевілля: "Більше кайфую" В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди
Показати ще

Однак, за словами Рожнова, найгучніший скандал за участю спікера ВРУ вибухнув в травні поточного року, коли Печерський районний суд Києва постановив провести психолого-лінгвістичну експертизу спікера Верховної Ради Андрія Парубія, щоб встановити ступінь його адекватності.

"Справа в тому, що в січні 2016 року перший віце-спікер Парубій в залі ВР озвучив набір стандартних звинувачень "партії війни" проти Віктора Медведчука. У відповідь опозиційний політик подав до суду і виграв. Медведчук переміг, застосувавши витончений політичний прийом проти голови Верховної Ради. На початку травня Печерський районний суд Києва постановив провести психолого-лінгвістичну експертизу спікера Верховної Ради Андрія Парубія", - пояснює юрист.

За словами Рожнова, суд своїм рішенням зафіксував, що неадекватний психічний стан Парубія - це юридичний факт.

"Якщо до рішення суду ходили тільки чутки, що у спікера ВР є довідка про олігофренії, то Печерський суд своїм рішенням зафіксував, що неадекватне психічний стан Парубія - це юридичний факт. Юридичний факт - це подія або характеристика, підтверджена показаннями свідків, офіційними документами або рішенням суду ", - констатує Рожнов.

За словами експерта, все, до чого має відношення Парубій - викликає негатив.

"Соціологічна група" Рейтинг "оцінила негатив щодо особисто Парубія на рівні 88% - саме стільки українців не схвалюють діяльність спікера Верховної Ради ... Якщо ж оцінювати ставлення українців до Верховної Ради, то соціологія показує, що після обрання Парубія на пост спікера в квітні 2016 року невдоволення роботою ВР жодного разу не знижувалося менш 81% (червень 2016 року) ... Отже, якщо резюмувати, то в очах мільйонів простих українців нинішня Верховна Рада - це злочинний орган, яким керує людина, рівень психічної неадекв атності якого оцінюють фахівці в області психіатрії ", - резюмує юрист.