Більше половини народних обранців регулярно пропускають важливі голосування у Верховній Раді. Тільки протягом поточного місяця їх кількість сягнула до 208 осіб.

Відповідні дані оприлюднив "Комітет виборців України" в рамках проекту "Дослівно".

Близько 60 із них пропустили 90% засідань, а окремі депутати взагалі не голосували жодного разу у травні. Таких нарахували щонайменше дев'ять:

Є. Бакулін ("Опозиційний блок"), А. Білецький, Д. Ярош, Е. Матвійчук (позафракційні), В. Богуслаєв ("Воля народу"), П. Сабашук, О. Білозір (БПП), а також О. Онищенко та С. Клюєв. Деякі з них на даний час перебувають у розшуку.

Знайшлися й такі, які вирішили, що тиснути на кнопки один-два рази на місяць цілком достатньо. Серед них: С. Льовочкін ("Опозиційний блок") та Д. Дзензерський ("Народний фронт"), В. Рабінович ("Опозиційний блок").

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Самі нардепи причини такої поведінки не пояснили. В той же час у числі їх колег нарахували всього двох, хто регулярно був присутній на засіданнях та не пропустив жодного голосування: представник провладної фракції В. Пінзеник та член "Народного фронту" М. Бондар.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці вимагали у президента розпустити Верховну Раду і передати частину повноважень народу.