В Україні потрібно підтримувати і розвивати таланти молоді.

Про це на зустрічі з викладачами і студентами вишу в Тернополі заявив народний депутат, лідер партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

Політик розповів дивовижну історію студента Кирила Богданюка, який спеціально на зустрічі написав картину для політика.

«В Україні багато молодих талантів пишуть картини, але ця молода людина – особлива. Ще в пологовому будинку він нього відмовилися батьки – у дитини виявили ДЦП. Він виховувався в дитячому будинку, де викладачка, яка стала потім його прийомною матір’ю, навчила його малювати. Він вступив до вишу, де тепер відмінно вчиться, різнобічно розвивається, займається волонтерською діяльністю і продовжує малювати досить складною технікою живопису – енкаустикою – восковими олівцями за допомогою гарячої праски. І прямо під час нашої зустрічі в Тернополі хлопець за 20 хвилин написав картину», – ділиться Тарута.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович розповів про плани окупантів на серпень, і як ЗСУ збираються їх ламати З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Колишній командувач армією США Бен Годжес про перемогу над росіянами до кінця року, і що для цього потрібно
Показати ще

Лідер «ОСНОВИ» зазначає, що Богданюк, що виріс в дуже несприятливому середовищі, показав велику силу духу.

«На зустрічах з молоддю я завжди закликаю учнів і студентів мріяти і ставити перед собою високі цілі. Мрія Кирила – провести в Карпатах літній табір для талановитих дітей з дитячих будинків та дати їм можливість проявити і розвивати свій талант. Саме таким людям потрібна допомога», – акцентує він.

Тарута додав, що особисто підтримує молоді таланти України.

«Мені близька підтримка молодих художників, і по мірі можливості я допомагаю талановитій молоді в моєму рідному Маріуполі. Безсумнівно, що ми допоможемо і Кирилу в реалізації його мрії», – підсумував депутат.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український фільм отримав світове визнання.