Під час церемонії вручення державних орденів президент Росії Володимир Путін ганебно осоромився. Російський лідер не зміг прикріпити орден на прапор Південного військового округу.

Путін повинен був вручити орден Суворова Краснознаменному Південного військового округу; орден Ушакова — важкому авіанесучому крейсеру "Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов"; орден Нахімова — гвардійському ракетному крейсеру "Варяг", про це пишуть росСМИ.

"І тут трапилася певна незручність. Він причепив на прапор орден Суворова Південного військового округу і на древко — стрічку. Вірніше, не те щоб причепив... Як-то приладнав. Я бачив: зісковзне стрічка, як же їй не зісковзнути... Не за що їй було триматися. І вона, звичайно, зісковзнула, і офіцер, який тримав прапор, схопив її, що падає, і притиснув до древка. І намертво. Ясно було, що він не відпустить її вже ніколи, і навіть смерть не розлучить їх", - йдеться в статті.

Як повідомляв портал "Знай.иа" 24 лютого авіація сирійського уряду за підтримки Кремля завдала нових ударів по Східній Гуті. В результаті бомбардувань протягом тижня кількість жертв досягла 500 чоловік.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще