24 лютого авіація сирійського уряду за підтримки Кремля завдала нових ударів по Східній Гуті. В результаті бомбардувань протягом тижня кількість жертв досягла 500 чоловік.

Про це передає AFP.

Наголошується, що серед загиблих більше 120 дітей. Під час ударів в суботу загинули як мінімум 29 мирних жителів, з них 17 – у місті Дума в мухафазі Дамаск.

Як повідомляє британська моніторингова місія, удари здійснюються сирійськими та російськими силами. У той же час Кремль заперечує будь-яку пряму участь у бомбардуванні Східної Гути.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 15-річний Мухаммед Найм, підліток із сирійської Східної Гути, повідав про наслідки атак.

Популярні новини зараз
1 грудня - дедлайн чи вигадка? Кому з українців треба робити термінову звірку з ТЦК Ціни на цукор полетіли вниз: чому це поганий знак ПриватБанк блокує картки після чужого списання: клієнти залишаються без грошей та відповіді Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни
Показати ще