За попередніми даними, український режисер Олег Сенцов, якого засудили в Росії на 20 років за звинуваченням у підготовці теракту, відмовився писати президенту Володимиру Путіну прохання про помилування. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на адвоката Сенцова Дмитра Дінз.

"Я запитав, чи він (Сенцов, - ред) писати прохання про помилування президенту. Сенцов сказав, що ні: "Я ніколи не буду просити ніякого помилування у Путіна і не буду писати ніяких заяв", - повідомив Дінз.

За словами юриста, його підопічний практично не встає з-за проблем з нирками і серцем. Сенцову вколюють живильні розчини через катетер, так як його вени сколоті попередніми процедурами. Його життя знаходиться під загрозою.

"Знай.uа" нагадує, що європейський суд з прав людини отримав звернення від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової зі скаргою щодо поведінки з українським режисером Олегом Сенцовим через ймовірне примусове годування.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

"Достовірної інформації про стан здоров'я Олега Сенцова ми не маємо. З урахуванням заяви Уповноваженого РФ Тетяни Москалькової, є підстави вбачати, що Олега годують примусово. Прийому їжі проти власної волі є жорстоким, нелюдським і принизливим поводженням і заборонено міжнародним законодавством. Тому я звернулася до заступника Міністра юстиції України Івана Ліщини з проханням внести заяву до Європейського суду з прав людини щодо порушення прав громадянина України Олега Сенцова, укладеного Російською Федерацією з політичних мотивів", - запевняє Омбудсмен у своєму Facebook.

Також нагадуємо, що генсек Ради Європи Турбьен Ягланд закликав Росію звільнити українського режисера і політичного в'язня Олега Сенцова з гуманітарних міркувань. Крім того, він висловив готовність подати прохання про помилування.

"Я вважаю, що пана Сенцова повинні звільнити з гуманітарних причин. Він може бути помилуваний з гуманітарних причин", - заявив Ягланд.