Педро Санчес, новий прем'єр-міністр Іспанії, який напередодні вступив на посаду, відмовився давати клятву на Біблії. Крім того, він зажадав прибрати всі хрести під час проведення церемонії.

Цю інформацію повідомляє "Лента.ру".

Уточнимо, що лідер соціалістів Санчес став першим атеїстом в історії Іспанії, що зайняв пост прем'єр-міністр.

46-річний Педро Санчес зайняв місце Маріано Рахоя, який залишив посаду через корупційний скандал. Його підтримали шість інших іспанських партій.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа",по Біблії Адам і Єва – прабатьки людства, єдині, кому Бог доручив продовжити свій задум.

Популярні новини зараз

Принц Чарльз показав Трампу середній палець: фотофакт

В Україні розпочали виплачувати пенсії за новою схемою: кому не дадуть ні копійки

Одіозний Міхалков відмовив Пугачовій: "Ти спочатку стань..."

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Втім, нещодавно в наукових колах з'явилася версія, від якої у представників релігійних волосся стає дибки: фахівці називають перших створінь на Землі продуктом генної інженерії інопланетян.

Християни знають, що Адам створений з праху. Але всупереч цьому англійський натураліст і мандрівник Чарльз Дарвін називає людей нащадками приматів. Теорія природного відбору – предмет не одного спору. Деякі вважають її недостатньо обґрунтованою, адже в цих припущеннях не пояснюється багато важливих речей. Представники церкви запевняють: людина ніяк не могла бути схожим на мавпу.

Також портал повідомляв про те, що американський проповідник Джим Беккер заявив, що знайшов ідеальне місце для порятунку під час всіляких катаклізмів. Заповідна земля знаходиться на плато Озарк в штаті Міссурі, де священик пропонує всім бажаючим купити у нього хатини, пише "Рамблер".

За його словами, він керується даними НАСА, які дійсно вважають це місце найбільш безпечним з точки зору виживання.

Крім того, нагадаємо, що в столиці Великобританії, Лондоні, в бібліотеці Палац Ламбет зберігається Біблія 1535 року.

Вчені виявили в цьому священному Писанні рукописні замітки, які раніше виявили під чорнилом, залишені основоположником медицини Галеном, який жив у Давній Греції в 129-210 роках до нашої ери. В Біблії дослідники виявили вклеєні старовинні листи, в яких описувалися перетворення, що відбулися в часи Реформації.