Російська сторона заявила, що готова обміняти затриманих українських моряків на екіпаж судна "Норд". Про це заявила російський омбудсмен Тетяна Москалькова.

Чиновниця зазначила, що хоче зробити це "як можна швидше".

Пропозиція від російської сторони надійшла в листі і, за словами уповноваженого з прав людини в Росії, було передана українській колезі – Людмилі Денисовій.

Поки що Денисова відмовилася коментувати цю заяву. При цьому ще в липні поточного року українська омбудсмен неодноразово піднімала аналогічне питання.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Показати ще

Обидва екіпажі були затримані в спірних водах. Кримських моряків – українські прикордонники в Азовському морі, а українських – окупаційна влада, що діє на півострові, в Чорному. Кожен з екіпажів звинуватили в порушенні кордонів іншої держави.

Екіпаж української сторони засудили і утримують в Криму. А члени російського екіпажу фактично вільно пересуваються без арешту, вони змогли зустрітися з російським омбудсменом Москальковой, коли та була в Києві.

Раніше російське судно "Механік Погодін", яке знаходиться в українському списку санкцій, заблоковані в порту Херсона на три роки.

"10 серпня актив даної компанії, а саме судна "Механік Погодін", було заблоковано на три роки в порту міста Херсон", - зазначив Гданов.

Нагадаємо, доплавались: "гордість Путіна" прикрили в українському порту. Екіпаж судна не пустив на борт портову інспекцію.

Як повідомляв "Знай. ua", Денисова просить відправити Сенцова в лікарню, поки не пізно. Росія вважає Олега Сенцова громадянином Російської Федерації.

Також "Знай. ua" писав, що Росія відповіла на питання про обмін полоненими.