«Наші політики дуже багато говорять про мир, але занадто мало роблять для того, щоб він переміг на нашій землі. Але є чимало і тих, хто вважає: світ настає тоді, коли кожен солдат – з одного і з іншого боку – переступає через свій біль і заявляє готовність простягнути руку своєму колишньому ворогові. В ім’я майбутнього. Коли всі сторони починають думати не про помсту, а про те, що об’єднує. Саме заради такого стійкого миру в Україні ми з однодумцями ініціюємо громадський рух “ПАРТІЯ СВІТУ”. Він об’єднає різні групи, організації, окремих громадян», про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив один з лідерів Опозиційного блоку, народний депутат України Вадим Новинський.

Політик упевнений, що на боці «партії миру» підтримка всіх свідомих, неодурманених пропагандою ненависті громадян. «МИР, РОБОТА, ТУРБОТА про нужденних – ось прості вимоги будь-якої людини. Основа основ, те, чого він чекає від політиків і держави. Чи не надумані орієнтири, не пихаті гасла і заклики, ні “ура-патріотична» риторика. На цих принципах буде побудовано наш рух», зазначає Новинський.

У розумінні Новинського тільки майбутнє може об’єднати наше суспільство. Майбутнє, в якому буде мир, і це не тільки життя без поділу на «своїх» і «ворогів». «Це і мир між різними конфесіями, людьми, які розмовляють різними мовами, з різним розумінням історії і різним баченням пантеону героїв».

«Я вірю, що наша ініціатива знайде відгук у серцях мільйонів. Вірю, що світ стане реальністю, а “ПАРТІЯ СВІТУ” поставить крапку в вакханалії мракобісся, полювання на відьом, брехні, ненависті і низькопробної пропаганди, якими влада годує народ протягом чотирьох років», підсумував політик.