Охоронні компанії, серед засновників яких є дочка екс-заступник міністра внутрішніх справ Володимира Євдокимова - Наталя Веровчук - отримали з державного бюджету понад 3 млн грн за різні товари і послуги. При чому значна частина перерахувань відбувалася під час перебування її батька на посаді, а самі товари і послуги поставлялися безпосередньо його підлеглим. Про це пише видання Апостроф в матеріалі «Сімейні цінності» екс-заступник міністра внутрішніх справ».

За даними видання, дочка Євдокимова є засновником в п'яти охоронних бізнесах - ТОВ «Альфа Щит Центр» (код 39547286), ТОВ «Альфа Старс» (код 41009998), ТОВ «Охоронно-юридична фірма« Альфа-Гарант »(код 38952816), ТОВ «Міжнародне агентство безпеки« Вікінг »(код 39045117) і ТОВ« Охоронне агентство «Вікінг» (код 39200813).

Згідно з інформацією оприлюдненою в системі Prozorro і на порталі публічних фінансів Є-Дата, в 2014 році - саме тоді, коли батько Наталі був першим заступником міністра внутрішніх справ - ТОВ «Міжнародне агентство безпеки «Вікінг» виграло тендер на поставку охоронної сигналізації управлінням держохорони у Вінницькій та Херсонській областях на загальну суму близько 2,9 млн. грн. За даними видання, начальником УМВС у Вінниці в цей період був Олег Школьний, який до цього очолював управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України, тобто неодноразово перетинався з Євдокимовим-старшим по роботі. Ще близько 180 тис. грн., За даними е-data, було перераховано з червня по вересень 2016 роки за охорону Інституту колоїдної хімії в Києві.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Ще один конфлікт інтересів стосується попереднього місця роботи батька Наталії - в 2012-13 рр. Володимир Євдокимов очолював службу безпеки «Банку Кредит Дніпро».

На початку 2010-х банк «Кредит Дніпро» видавав кредити птахокомплексу «Амарант». Після кризи 2014 року кредитні лінії перестали обслуговуватися і аграрії заборгували банку близько 12 млн доларів. В процесі компанія була перейменована в «Луксор УТР» та взяла гроші в борг ще у «Златобанк». Конфлікт розв'язався порівняно недавно - в 2016 році, коли майновий комплекс птахофабрики за рішенням суду перейшов банку. Після того, як «Кредит Дніпро» виграв суди і забрав під себе майно агрофірми, їх охорону ( «відповідальне зберігання») ТОВ «Альфа Щит Центр» Наталії Веровчук.

Ця компанія зареєстрована в столичному офісі на вул. Коновальця 36-В, де, за даними журналістів Bihus.info, Володимир Євдокимов на свою 78-річну матір також записав дві великі квартири.

Там же на Коновальця зареєстрована ще одна охоронна компанія - ТОВ «Альфа Старс» (код 41009998), де партнером Наталії (скоріше навіть старшим товаришем) по бізнесу є колишній колега її батька Олег Петрович Шутяк, до 2015 року очолював управління МВС по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

ТОВ «Охоронно-юридична фірма« Альфа-Гарант »(код 38952816), також заснована Наталею і партнерами, відзначилася тим, що без тендеру деякий час охороняла головне територіальне управління Мін'юсту в Дніпрі. За даними сервісу E-Data, з жовтня 2015 по липень 2016 року управління заплатило за охорону фірмі екс-заступник міністра МВС близько 85 000 грн.

Раніше ЗМІ повідомляли, що «Правий сектор» звинувачує Євдокимова в причетності до навмисного вбивства одного з лідерів організації Олександра Музичка (Сашка Білого).

Повідомлялося також, що Євдокимов в 2004 році був звільнений Миколою Білоконем з посади в органах через занадто тісних «нетрадиційних» зв'язків з кримінальними авторитетами типу донецького «Футболіста». За однією з версій, під цією кличкою переховувався відомий також на прізвисько "Міша Косий" Михайло Ляшко, співвласник скандального ТЦ "Білий Лебідь" і підпільної сигаретної фабрики "Хамадей" в Донецьку. За іншою версією "Футболістом" називали авторитету Володимира Полубатка, який на початку війни на Донбасі засвітився у фінансуванні терористів.

Крім того, в 1990-х Євдокимов нібито "здав" "підопічних" кримінальників Генеральній прокуратурі в якості підозрюваних у справі про вбивство глави Нацбанку Вадима Гетьмана (тоді ці "сліди" повинні були привести до Павла Лазаренка) і отримав подальше підвищення.