Міністр інфраструктури України Володимир Омелян пояснив, чому його дружина змушена була народжувати в США. Про це і багато іншого міністр написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, щоб відповісти на запитання, які йому задають українці в мережі.

Як повідомив Володимир Омелян, його дружина, відомий дизайнер Світлана Бевза не планувала пологи в США і перебувала на обліку у звичайному київському пологовому будинку. За кілька місяців до передбачуваної дати пологів Світлана полетіла в Америку для участі у Нью-Йоркському тижні моди.

"Моя дружина в лютому полетіла до США для участі Нью-Йоркському тижні моди, де вона представляє не тільки власний бренд, але й Україну. За власні кошти", - написав міністр.

Під час показу дружина Володимира Омеляна захворіла, і американські медики заборонили їй летіти літаком додому, так як це могло стати загрозою для життя дитини. Саме тому Світлана прийняла рішення залишитися в США до самих пологів.

Популярні новини зараз

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Як стверджує міністр, за пологи в американській клініці платити їм не довелося, оскільки вони скористалися законами штату Нью-Йорк і оформили безкоштовний поліс страхування.

"Нам певною мірою пощастило скористатися законами штату Нью-Йорк, який дає можливість безкоштовних пологів, для всіх бажаючих шляхом безкоштовного оформлення поліса страхування. Народжуємо у звичайній клініці. Вартість перебування в Штатах для нас фактично становить оренда 30-метрової квартири і харчування, відповідно все це буде відображено в моїй декларації за 2018", - повідомив Володимир Омелян.

Крім того, міністр інфраструктури розповів про своє громадянство і громадянство своїх дітей. За його словами, старший брат новонародженої Анни, Марк, якому зараз майже 4 роки, був зареєстрований в українському консульстві в Нью-Йорку. А новонароджена донька міністра пройде цю процедуру в найближчі дні.

"У мене єдиний паспорт – України. Ні другого, що заборонено законодавством, ні третього ні у мене, ні у моєї дружини немає. Щодо дітей: Марк – 3 роки 10 місяців, Анні – 2 дні. Марк відразу після народження був зареєстрований громадянином України в нашому консульстві в Нью-Йорку, Анна теж пройде цю процедуру в найближчі тижні. Вони проживають з нами, будуть ходити в школу в Україні, жити і працювати в Україні. Старший син, Северин, якому скоро буде 18, теж після завершення університету прагне працювати в Україні", - заявив Володимир Омелян.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", міністр інфраструктури Володимир Омелян став батьком.