Під стінами Верховної Ради 17 жовтня проводять мітинги і обстановка починає загострюватися. Словесна перепалка між народним депутатом Володимиром Парасюком і начальником УДО Валерієм Гелетеєм переросла в бійку.

Про це повідомляє Politeka. Парасюк в компанії свого колеги по парламенту Сергія Лещенка йшов на погоджувальну раду. Біля Ради він зауважив Гелетея і висловив йому своє обурення великою кількістю правоохоронців під парламентом. Особливе обурення у нього викликали представники державної охорони.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика

ДЕПУТАТ ПАРАСЮК ПОБИВСЯ ІЗ ГЕЛЕТЕЄМ Депутати налаштовані сьогодні по-бойовому. По дорозі на погоджувальну раду нардеп Парасюк побачив Гелетея... І тут почалося.... Подробиці на відео #парасюк #гелетей #бійка #нога_Парасюка #парасюк_гелетей Full HD версія - на ютуб-каналі за посиланням: https://youtu.be/ZC_S17ylFDA

Posted by Євген Цяпенко on Tuesday, 17 October 2017

Гелетей відповів і сказав, що не спілкуватиметься з депутатом "в такому тоні". Після цього Парасюк почав штовхати начальника УДО і пустив в хід свою вже прославлену ногу. Гелетея оперативно спробували захистити від нардепа його вірні підопічні.

Викрикнувши ще кілька фраз на адресу начальника УДО, Парасюк відправився в Раду.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, активісти під Верховною Радою висунули жорсткий ультиматум нардепам.