Петренко про любов Інтерполу до Януковича і Ко – є маса питань

поділитись
Міжнародна організація повинна керуватися виключно законами

У рішеннях Інтерполу щодо зняття з розшуку екс-президента-втікача Віктора Януковича і його "команди" є політична складова.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко в ефірі українського телеканалу.

"Насправді є і момент політики в діяльності Інтерполу, на жаль, останніми роками, тому що це міжнародна організація, яка складається з країн-членів відповідної конвенції", – заявив Петренко.

Він зазначив, що цього не повинно бути в такій структурі, тому що Інтерпол повинен керуватися виключно юриспруденцією і законом. Петренко також заявив, що бачив коментар Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що прокуратура буде домагатися відновлення даних осіб в розшук. Що є логічним.

Міністр підкреслив, що дії Інтерполу викликають масу питань.


Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", 3 травня Інтерпол прийняв кілька резонансних рішень по відношенню до українських чиновників, які перебувають у розшуку. Так, міжнародна організація відправила до "білого списку" Януковича. Також, Інтерпол "помилував": екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького, нардепа-втікача Олександра Онищенка, главу АП і колишнього секретаря РНБО Андрія Клюєва та ще кількох осіб.

Заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян заявив, що дії міжнародної організації мотивовані тим, що там вважають репресіями кримінальні справи по відношенню до вищеперелічених чиновникам.

Автор матеріалу: 
Рагуткина Мария
Теги: 
Інтерпол, Янукович, політика, закони, Петренко
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
До рівня 2013 року нам ще дуже далеко
0
0
23:22 21.03.2018
Це може стати грандіозною політичною поразкою глави Кремля
0
0
21:01 21.03.2018
На тлі таких рішень влади не дивно, що на п'ятому році еврореформ 71% українців переконані, що країна рухається не в тому напрямку
0
0
20:52 21.03.2018
Російські монополісти вказали, що вважають дії України порушеннями своїх прав
0
0
19:46 21.03.2018