Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз зізнався, що роздавав дітям по 100 гривень, при цьому ухилився від відповіді, чому інші політики не можуть також як він роздавати подарунки

Нагадаємо, в ході свята Ураза-байрам Гарбуз роздав присутнім в Ісламському культурному центрі Сєверодонецька дітям по 100 гривень. Багато оцінили цей факт, як підкуп виборців.

В інтерв’ю одному з видань Гарбуз підтвердив, що дійсно роздавав дітям гроші, як того вимагає традиція свята Ураза-байрам, але при цьому ухилився від відповіді, чому інші політики не можуть вдатися до подібної практики. Більш того, Гарбуз запропонував заблокувати на Луганщині діяльність ряду депутатів. Втім, як і хто буде вирішувати, кого підпускати до виборців, а кого ні, Гарбуз не уточнив.

Місцеві активісти вважають, що в такому випадку «пропуск» на Луганщину отримали б одиниці, та й то лояльні до скандальної репутації Гарбуза.

Популярні новини зараз

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Також в інтерв’ю Гарбуз згадав, як, живучи в лісі, приручив своїх звірів до режиму прийому їжі.

«Як тільки стукав по відру, вони повинні були відразу вдаватися. В результаті у них виробився рефлекс », – розповів Гарбуз, при цьому, «забувши» повідомити про свою любов до полювання.

Так, в соціальних мережах неодноразово публікувалися знімки, на яких Гарбуз позує поруч з убитим звіром.

Нагадаємо, на одному з таких знімків Гарбуз позує на тлі залитого кров’ю снігу і убитих тварин. У ніг усміхненого чиновника лежать лисиця, косуля і олень.

Українці були вражені: «Простим смертним полювання заборонено, а от царю-батюшці закон не писаний !!! Гарбуз настільки не любить нашу Луганщину, що знищує не тільки людей бідністю, а й відстрілює тварин. І це при тому що будь-який інший мисливець уже б заплатив солідний штраф. А овочу нічого не варто – позує. Якщо керівник сам порушує закони, як він може керувати областю ??? Ганьба!», «Скоро вони будуть полювати вже на нас», «Гад!».

Нагадаємо, у Сербії вбили адвоката екс-президента. Як повідомляв Знай.ua, США розкрили змову Манафорта проти Януковича. Також Знай.ua писав, у США видали декларацію щодо Криму.