Сьогодні на розгляд Верховної Ради подали законопроект "Про національну безпеку України".

Це підтвердив спікер ВР Андрій Парубій, відкриваючи пленарне засідання парламенту:

"Щойно до Верховної Ради надійшов надважливий законопроект про національну безпеку. Цей законопроект є пріоритетним. Я невідкладно направляю його на розгляд профільному комітету і даю доручення невідкладно його розглянути. Цей законопроект надважливий у час, коли Україна бореться з російською агресією. Він важливий як для реформи сектору безпеки, так і для суттєвого кроку на нашому шляху до НАТО", - наголосив він.

Відомо, що на початку цього тижня про фінальну стадію роботи над документом заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов. Незадовго до цього із проханням пришвидшити процес голосування за впровадження цивільного контролю над сектором оборони до українських депутатів звернувся  заступник державного секретаря США Джон Саліван.

Популярні новини зараз

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Тіна Кароль відповіла Дану Балану взаємністю: "Шукали дуже довго"

Яке свято 14 грудня: чого не можна робити в цей день

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Схвалили проект закону "Про національну безпеку України" на засіданні Ради національної безпеки та оборони 17 січня.

Як пояснив міністр оборони Степан Полторак, суть законопроекту полягає у врегулюванні основних принципів та основ державної політики у сфері національної безпеки і оборони з урахуванням набуття членства в ЄС та НАТО, створенні механізмів вдосконалення демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони, системи керівництва Збройними силами, зокрема, розподілу завдань, функцій, повноважень, відповідальності та підзвітності керівництва відомства та ЗС.

Як зазначила член Комітету з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз, законопроект про національну безпеку і оборону передбачає реформування сектору безпеки і оборони України за стандартами і критеріями НАТО.

Дивіться: яка стратегія національної безпеки потрібна Україні?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Курт Волкер спрогнозував терміни закінчення війни на Донбасі.