Український парламент звернувся до Кабміну з указом створити Міністерство у справах ветеранів.

Варто відзначити, що відомство планується створити на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За прийняття в цілому відповідного проекту постанови № 7505 проголосував 241 депутат при мінімально необхідних 226. При цьому парламент доручив уряду в місячний термін, до 28 березня, проінформувати Верховну Раду України про виконання цієї постанови.

Рада наполягає на необхідності утворення нового міністерства як центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики в сфері соціального захисту ветеранів війни.

Популярні новини зараз

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Голий українець непристойним жестом попрощався з пекельною роботою в Польщі

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

У пояснювальній записці до проекту постанови наголошується, що розгалужена система органів державної влади, які займаються питаннями ветеранів, призводить до "бюрократичного хаосу" і перешкоджає своєчасному та повного вирішення важливих для учасників антитерористичної операції соціальних питань.

У травні 2017 року керівники і представники громадських організацій, які займаються вирішенням проблем ветеранів АТО, ініціювали створення Міністерства у справах ветеранів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Закон про реінтеграції Донбасу, зовсім нещодавно набув чинності, - це основа для розробки інструментів і способів повернення окупованих територій. Про це заявив ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай.

"Найголовніше, що для нас зміниться, - це те, що ми на законодавчому рівні дали визначення Російської Федерації і її дій. Все це стає базисом для подачі позовів у міжнародні суди та Міжнародний трибунал, а пізніше і отримання мільярдних репарацій", - розповів він.