Бігла екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко назвала "вбивство" російського журналіста Аркадія Бабченко, яке в підсумку виявилося спецоперацією, "життєвим покаранням" за прийняття сторони України в конфлікті з Росією.

Крім того, вона натякнула на те, що йому навмисне вибрали таку "смерть", яку він вважав неможливою в Україні (розстріл у власному під'їзді). Цинічний пост Бондаренко розмістила на своїй сторінці в Facebook.

У ньому вона, крім усього, висловила свою недовіру слідству через те, що в Україні схилялися до того, що у "вбивстві" Бабченко міг бути російський слід. Також її обурила викладене в мережу листування журналіста з приятелем, в якому він стверджує, що Україна набагато безпечніше Росії і тут людей не стріляють по під'їздах.

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської влаштувала з коханим Home Party: "Крута сімейка"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

"Це листування 2016 року. Це вже тоді, коли був убитий біля під'їзду Бузина. Це вже тоді, коли в під'їзді убитий був Калашников. Це вже тоді, коли підірвали Шеремета в метрах ста від квартири проживання. Як життя іноді карає людину за його очевидне небажання вийти за рамки своїх стереотипів, за вузьколобість, за відсутність критичного мислення, за спробу романтизувати абсолютно антигуманні речі і прикривати справжні злочини проти людяності "високими" і фальшивими ідеями", — висловилася Бондаренко, цинічно висловивши в кінці посту співчуття близьким Бабченка.

На її текст відреагував політолог Олексій Голобуцький, якого обурила спроба екс-регіоналки виправдати Росії, при тому, що сама вона зараз знаходиться в США, де після заміжжя живе її дочка.

"Олена Бондаренко вирішила, що на іншому континенті та під боком у Держдепу можна побути "сміливою": познущатися над Бабченко і трошки продемонструвати алгоритм ФСБ вибору методу вбивства. Мовляв, Бабченко охаял Росію й хвалив Україну, що тут "по під'їздах людей не стріляють"? Ну так от йому спростування", — пише він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Аркадій Бабченко - живий. Це була спецоперація. Вбивство було інсценовано співробітниками СБУ.