Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Савченка на посаду голови Волинської обласної державної адміністрації замість Володимира Гунчика. Про це повідомляється на сторінці глави держави в Facebook.

"Впевнений, що із цими завданнями новий голова Волинської ОДА Олександр Ілліч Савченко впорається. Бажаю на цій ниві плідних результатів", – зазначив Порошенко.

Порошенко подякував за позитивні зрушення в області попередньому губернатору.

"Володимир Гунчик отримав пропозицію на іншу роботу і погодився", – зазначив глава держави.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Порошенко "окремо наголосив", що знає нового губернатора років 18.

"Це професійна, рішуча, патріотична, грамотна, обдарована людина", – сказав президент.

За його словами, має Савченко захистити бізнес і забезпечити порядок в області.

Повідомляється, що Олександр Савченко народився 5 серпня 1957 року в селі Нижні Верещаки Олександрівського району Кіровоградської області.

У 1994 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство", де здобув кваліфікацію юриста.

Служив у лавах Збройних Сил України та проходив службу в органах внутрішніх справ України

З 2007 по 2010 рік працював заступником міністра внутрішніх справ України -начальником міліції громадської безпеки МВС.

З 2012 по 2014 рік працював помічником-консультантом народного депутата Развадовського. У 2014 році також працював директором Департаменту економічної безпеки та управління ризиками НАК "Нафтогаз України". Савченко має почесне звання "Заслужений юрист України".

Володимир Гунчик займав пост голови Волинської ОДА з 24 липня 2014 року.

Представлення нового голови Волинської ОДА

Волинська область демонструє стабільні результати економічного розвитку, зокрема в дорожній галузі. Зокрема, капітально відремонтовано автомобільну дорогу «Луцьк-Радехів-Львів», на що витрачено понад 400 мільйонів гривень понадпланових митних доходів. Це - у рамках ініційованого мною проекту. На різних стадіях реалізації знаходиться низка амбітних проектів: створення курорту державного значення «Шацьк», завершення реконструкції дороги «Устилуг–Луцьк-Рівне», облаштування міжнародного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», впровадження у межах області сучасних технологій у галузі поводження з відходами та будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів тощо. Впевнений, що із цими завданнями новий голова Волинської ОДА Олександр Ілліч Савченко впорається. Бажаю на цій ниві плідних результатів.

Posted by Петро Порошенко on Friday, 23 March 2018
Як раніше передавав портал "Знай.ua", однофамілиця новоспеченого губернатора - Надія Савченко, після затримання знаходиться в столичному Управлінні Служби безпеки України, де проводять слідчі дії.

Нагадаємо, народного депутата Надію Савченко підозрюють у співучасті та організації підготовки державного перевороту в Україні у справі голови Центру визволення полонених Володимира Рубана. 15 березня Савченко прийшла на допит в СБУ. У цей же день Верховна Рада проголосувала за його виключення з парламентського комітету з національної безпеки і оборони України.