Президент України Петро Порошенко заявив, вітаючи українців із Хрещенням Русі, що чекає від Константинопольського патріархату автокефалії для Української Церкви.

На сторінці у Facebook Порошенко пригадав, що Володимир Великий 1029 років тому охрестив Русь-Україну та прийняв християнську віру від Константинопольської Церкви, яка для нас і понині є Церквою-Матір'ю.

"Саме від неї ми очікуємо визнання автокефалії української Церкви – рівної до інших помісних православних церков. І, зрозуміло, духовно та адміністративно незалежної від Москви, від країни-агресора", - відзначив президент.

Володимир Великий 1029 років тому ухвалив доленосне рішення – охрестити Русь-Україну. Він прийняв християнську віру від Константинопольської Церкви, яка для нас і понині є Церквою-Матір'ю. Саме від неї ми очікуємо визнання автокефалії української Церкви – рівної до інших помісних православних церков. І, зрозуміло, духовно та адміністративно незалежної від Москви, від країни-агресора. Вибір християнської віри князем Володимиром був і європейським вибором. Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Posted by Петро Порошенко on Thursday, 27 July 2017

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Він додав, що вибір князя Володимира був і європейським вибором.

Портал "Знай.ua" повідомляв про цікаві факти Хрещення Русі, яке в Україні щорічно відзначають 28 липня.