Працює на Кремль? В Україні викрили мера з російським громадянством

поділитись
Від початку кривавих подій на Сході він спокійно займає посаду. Більш того - неодноразово бував на анексованих територіях і не приховував цього

Мер міста Добропілля Донецької області Андрій Аксьонов за паспортом виявився росіянином. Ще три роки тому він подав заявку на отримання громадянства РФ.

Документальне підтвердження тому на своїй сторінці у Facebook оприлюднив нардеп Дмитро Лубинець.

Попри те, що перші припущення з'явилися в українських ЗМІ ще наприкінці 2015 року, всі активно обговорювали одну тему : "в мери балотується сепаратист", але силовики чомусь оминули увагою цей факт.

Пізніше з'ясувалося: Аксьонов ще й причетний до організації псевдореферендума (11 травня 2014 року), і насправді не мав жодного права – ні юридичного, ні морального, подавати свою кандидатуру до місцевої адміністрації. Але зробив це, більш того – посаду таки отримав.

В листопаді цього року через пропускний пункт "Сеньківка" (Чернігівська область) він виїхав до Росії, а до цього неодноразово бував у анексованому Криму.

"Висновки робіть самі. Не здивуюсь, коли виявиться, що мером українського міста став агент ФСБ. Написав звернення до Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію та за результатами перевірки вжити відповідних заходів", - підсумував Лубинець.

Дивіться: мер міста Добропілля отримав російське громадянство

Як повідомляв портал "Знай.ua", прокуратура взялася за депутата від парламентської фракції "Опозиційний блок" Євгена Балицького – народний обранець у прямому ефірі дозволив собі висловлювання, які розглядають як ознаку посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Добропілля, мер, Андрій Аксьонов, російське громадянство
Здатність об'єднатися завжди працює на результат
0
0
16:04 15.12.2017
Інститут особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків минулого місяця
0
0
12:32 15.12.2017
Жінку "зустріли" просто на сходах мерії - навіть не встигла відреагувати
0
0
12:10 15.12.2017
Генпрокуратуру здивувала відповідь Інтерполу
0
0
11:42 15.12.2017
Секретар РНБО вказав на високі ризики нападу Росії на Україну
0
0
11:27 15.12.2017