Мер міста Добропілля Донецької області Андрій Аксьонов за паспортом виявився росіянином. Ще три роки тому він подав заявку на отримання громадянства РФ.

Документальне підтвердження тому на своїй сторінці у Facebook оприлюднив нардеп Дмитро Лубинець.

Попри те, що перші припущення з'явилися в українських ЗМІ ще наприкінці 2015 року, всі активно обговорювали одну тему : "в мери балотується сепаратист", але силовики чомусь оминули увагою цей факт.

Пізніше з'ясувалося: Аксьонов ще й причетний до організації псевдореферендума (11 травня 2014 року), і насправді не мав жодного права – ні юридичного, ні морального, подавати свою кандидатуру до місцевої адміністрації. Але зробив це, більш того – посаду таки отримав.

В листопаді цього року через пропускний пункт "Сеньківка" (Чернігівська область) він виїхав до Росії, а до цього неодноразово бував у анексованому Криму.

"Висновки робіть самі. Не здивуюсь, коли виявиться, що мером українського міста став агент ФСБ. Написав звернення до Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію та за результатами перевірки вжити відповідних заходів", - підсумував Лубинець.

Дивіться: мер міста Добропілля отримав російське громадянство

Posted by Дмитро Лубінець on Saturday, 18 November 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", прокуратура взялася за депутата від парламентської фракції "Опозиційний блок" Євгена Балицького – народний обранець у прямому ефірі дозволив собі висловлювання, які розглядають як ознаку посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни.