Президент дав термінове завдання українському оборонпрому

поділитись
Виробництво ракетного комплексу "Вільха" може стати масовим

Президент України Петро Порошенко поставив перед українською оборонною промисловістю задачу почати серійне виробництво нового високоточного ракетного комплексу "Вільха" вже в цьому році.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook за результатами візиту на завершальні випробування зброї в Херсонській області.

"Я поставив завдання, щоб ракета пішла в серійне виробництво вже в 2018 році", - заявив Порошенко.

За словами глави держави, "Вільха" зібрана повністю з українських комплектуючих і здатна значно підвищити ефективність підрозділів Збройних сил України. Петро Порошенко також розповів, що ракетний комплекс "Вільха" в 10 разів точніше, ніж старі системи залпового вогню, що знаходяться на озброєнні ще з часів Радянського Союзу.

Він додав, що також поставив перед українським оборонно-промисловим комплексом завдання розробити крилаті ракети. Нагадаємо, що 10 квітня на півдні Одеської області розпочалися державні випробування ракетного комплексу "Вільха".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українську армію чекає потужне посилення. Завдяки вітчизняним розробкам у сфері військово-промислового комплексу, а також за підтримки стратегічних партнерів України, обороноздатність української армії постійно росте. Про це повідомив ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

За його словами, оборонна міць України зростає, хоч і досить повільно. Так, нещодавно в рамках національної ракетної програми була випробувана перша крилата ракета "Нептун". Пройшли випробування двигуна нового оперативно-тактичного комплексу "Грім-2", скоро надійде на озброєння армії ракетний комплекс "Вільха".

"Повільно, незважаючи на проблеми, які є в країні, обороноздатність нашої армії зростає. Разом з нашими стратегічними партнерами, насамперед, Сполученими Штатами, армія України все більше посилюється", - заявив він.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Порошенко, АТО, Вільха, озброєння
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
На його думку, серед українців були "поліцаї", які нібито палили будинки
0
0
00:42 17.08.2018
Карикатуру намалював київський художник Андрій Петренко
0
0
22:50 16.08.2018
Віктор Муженко розповів, на що витратять 250 млн від США
0
0
21:32 16.08.2018
Раніше російськові військові заблокували порти на березі Азовського моря
0
0
20:55 16.08.2018
Розвинути таку бурхливу діяльність у досить скрутні для країни часи, Таланчуку допомогли зв'язки в Міністерстві освіти України та КМДА
0
0
20:11 16.08.2018