Глава російського Міністерства закордонних справ Сергій Лавров в черговий раз відзначився скандальною заявою стосовно війни, яку Російська Федерація розв'язала на Донбасі, окупувавши території. Вірніше, це ми з вами так думаємо, а кремлівський поплічник з упевненістю заявляє, що немає ніякої війни.

Про це Лавров заявив в інтерв'ю італійському виданню "Панорама" і знову завів мову про "державний переворот".

"Перш за все, хотів би звернути увагу на принциповий для розуміння того, що відбувається, момент - ніякої війни Росія з Україною не веде. Війну проти власного народу розв'язали ті, хто прийшов до влади в лютому 2014 року в результаті державного перевороту націоналісти, які не сприймають інакомислення і хочуть за допомогою сили насаджувати свій "порядок". Йде війна між Києвом і власне українськими регіонами", - заявив Лавров.Він також додав, що "внутрішньополітичну кризу" в Україні було спровоковано ззовні "групою західних держав на чолі з США, які вважають весь світ сферою свого впливу, замахнулися на винятковість, що поділяють народи на "свої" і "чужі".

Карта обстрілу українських позицій за 2 травня 2018 року


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як прес-секретар кремлівського засідателя Володимира Путіна Дмитро Пєсков чомусь не побачив нічого спільного між Оксамитовою революцією, що сколихнула Вірменію, і Революцією Гідності, що пройшла в Україні.

"Оксамитова революція" стала наймасштабнішим протестом в історії держави. 16 квітня в Єревані прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни.

Ми також писали про те, що заяви офіційної представниці російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової частенько позбавлені логіки, над чим не втомлюються сміятися в соціальних мережах. Але один з останніх перлів загнав користувачів в глухий кут: на цей раз помічниця Лаврова дала неймовірно колоритний приклад, що таке подвійні стандарти в Росії і як вони проявляються. Втім, так само дається взнаки і шизофренія.