Кількість громадян Російської Федерації, які звернулися до Сполучених Штатів з проханням надати їм статус біженця, досягла рекорду, який не встановлювали останні 24 роки. У порівнянні з 2016-м роком, в 2017-му таких людей стало на 40% більше.

В цілому тенденція до зростання кількості заявок на отримання статусу біженця в Штатах зростає від часу повернення Володимира Путіна до влади в Росії в 2012 році. Про це пишуть місцеві ЗМІ.Представники американської влади отримали 2664 нові заявки від громадян Росії за фіскальний 2017 рік, який закінчується 30 вересня. Це на 39% більше, ніж за 2016 й фіскальний рік.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що десятки тисяч жителів Угорщини вийшли на вулиці Будапешта, протестуючи проти державного контролю над ЗМІ, що, за їхніми словами, допомогло прем'єр-міністру Віктору Орбану перемогти на виборах на початку цього місяця. "Наша мета - позбавити партію Орбана Фідес контролю над суспільними ЗМІ. Але це і завдання для опозиційних партій, оскільки вони також відповідальні за нинішню ситуацію", - відзначили організатори акції.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Ми також писали про те, що Україна відкрила двері мігрантам. У цьому році уряд планує прийняти понад 4 тисяч біженців, а відповідні квоти затвердили в Кабінеті міністрів. Тут мова йде про мігрантів, які не просто перетнуть українські кордони, а й поставили собі за мету отримати статус громадянина України. Цю кількість розподілять за певним відсотком на кожну область і розділять по групах, які є пріоритетними для держави.

У Греції суд ухвалив відправити до в'язниці на 70 років українського моряка Анатолія Черкаського. Варто зазначити, що 2015-му він отримав 204 року (!) за те, що на грецькому кораблі, куди його влаштували працювати помічником капітана, опинилися нелегальні біженці з Сирії. Так, за словами українця, про вирок грецького суду дізнався від свого адвоката.