Офіційний ресурс електронних закупівель Prozorro перестав працювати – при завантаженні користувачі отримують повідомлення про помилку.

У прес-службі Prozorro стверджують, що основна база даних, авторизовані майданчики, доступ до кабінету замовників та бізнесу працюють у штатному режимі. Порушення зафіксували тільки на порталі prozorro.gov.ua.

Пояснили такі несправності технічними причинами і пообіцяли відновити доступ найближчим часом, але точних термінів не назвали.

"Доступ до кабінетів є, аукціони проводяться, оголошення про покупку можна подати", - запевнили у Prozorro.

Як повідомляв портал "Знай.ua", представництво ЄС в Україні помітило суттєві порушення в роботі системи державних закупівель. Фахівців не задовольнили зміни в законопроекті №2126, що стосувалися принципів кібербезпеки.

Популярні новини зараз
Березень може шокувати аномальною погодою: синоптики прогнозують незвичні температури Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще