Путін погрожує загостренням ситуації на Донбасі

поділитись
Президент Росії зробив заяву по Донбасу

Президент РФ Володимир Путін заявив, що зараз зберігаються серйозні ризики загострення ситуації на Донбасі. Про це він повідомив під час свого виступу на нараді послів і постійних представників РФ.

"Серйозні ризики загострення ситуації зберігаються на південному сході України... Раз за разом демонструється відверте нехтування домовленостями, небажання вести діалог зі своїми громадянами. Всі сценарії розраховуються силовим шляхом", - заявив Путін.

Крім того, лідер РФ додав, що мінський комплекс заходів залишається реальною основою для політичного врегулювання кризової ситуації".

Дивіться: зустріч Трампа і Путіна, аналіз поведінки

Нагадаємо, еще п'ять держав приєдналися до санкційних обмеженням, які Європейський Союз ввів проти Російської Федерації за анексію Крымскго півострова. Тепер у список увійшли Албанія, Норвегія, Чорногорія, Грузія і,нарешті, Україна.

Про це повідомив верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могерини.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Україна зажадала роз'яснень від Вашингтона щодо "нових пропозицій" про врегулювання конфлікту на Донбасі і в аннексированном Криму. Їх нібито обговорювалися на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі.

"Україна запросила офіційних роз'яснень у Вашингтона про нібито обговоренні на американо-російської зустрічі в Гельсінкі нових пропозицій по врегулюванню ситуації в південно-східних регіонах України, про що заявив президент Росії у своєму інтерв'ю російським ЗМІ", - повідомляє агенство.

За його словами, Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт, якщо подібна інформація не підтвердиться.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Путін, Донбас, заява
Українська сторона запропонувала російській план врегулювання питання
0
0
17:06 21.08.2018
В стінах Верховної Ради артист уже побував і встиг зробити висновки з усього, що побачив
0
0
15:53 21.08.2018
Український МЗС висловлює протест на офіційному рівні
0
0
15:41 21.08.2018
Схема має спрацювати в разі обвинувального вироку для Віктора Януковича
0
0
15:23 21.08.2018