Детективи НАБУ навесні 2017 року відкрили справу стосовно лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Його підозрюють у незаконному збагаченні, а сам нардеп називає розслідування "політичним замовленням".

Про це повідомляється в сюжеті програми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Журналісти з'ясували, що мати Ляшка, яка працювала в котельні, володіє великими земельними ділянками і елітними квартирами.

"У червні 2017 року прем'єр Володимир Гройсман подзвонив матері лідера Радикальної партії - Любові Ляшко, привітав з днем ​​народження. А потім розпитував про особисте: про стаж роботи (30 років) і скромну пенсію (1600 грн). Сам Олег Ляшко сидів поруч і наполягав: мати повинна витребувати з прем'єра підвищення пенсії - хоча б до 3000 грн. Втім, навіть із нинішньою скромною пенсією жінка змогла не просто вижити, а й придбати 13 земельних ділянок під Києвом, купити три квартири в самому центрі столиці і трикімнатну квартиру подалі від центру. Все сама. Нардеп стверджує, що не допомагав матері з покупкою нерухомості", - йдеться в сюжеті.

До 2008 року мати нардепа жила в селі Варва Чернігівської області, де виріс і сам Ляшко. Вона працювала оператором котельні. Пропрацювала на цій посаді до виходу на пенсію, не дивлячись на політичний злет свого сина.

Вже на заслуженому відпочинку Любов Ляшко почала скуповувати дорогу столичну нерухомість і отримувати численні земельні ділянки під Києвом - у Вишгородському та Броварському районах столиці, на березі Десни в селі Пухівка. Вона володіє трьома квартирами, вартістю в мільйон доларів. Через роки жінка продає елітну нерухомість, а серед покупців був кум і перший заступник Ляшка - Юрій Сухина. Він придбав квартиру лише за 120 тисяч гривень.

Крім того, в 2016 році Любов Ляшко купила трикімнатну квартиру за понад 1,5 мільйона гривень. У 2016-2017 роках політик, який ніколи формально не займався бізнесом, став власником будинку в Козині за 15 мільйонів гривень. Його цивільна дружина стала власницею будинку за 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Олег Ляшко щомісяця літав на відпочинок за кордон.