Радикальний слуга народу Олег Ляшко за період своєї нелегкої праці добре усвідомив одну істину – робота не вовк, і в ліс їй бігати нема потреби. А от у нардепа, який так важко працює на благо народу, є потреба у відпочинку. І якщо її вчасно не задовільнити, то українці ризикують залишитись без свого відданого обранця.

Тому Олег Ляшко до відпочинку підходить, як йому і належить – радикально. З початку року він чемно провів 42 дні на курортах в різних країнах світу.

Якщо порахувати, це не так вже й багато – в середньому приблизно якихось 5 днів на місяць. Щоправда, середньостатистичний українець за нормами відпочиває 24 дні на рік. Але всі розуміють різницю між титанічною працею нардепа і роботою того ж "середньостатистичного" українця.

Видання "Страна" склало календар подорожей народного депутата Олега Ляшка. Пропонуємо і вам ознайомитись з місцями, у яких відпочивав народний депутат з січня по серпень цього року.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", очільник "Радикальної партії" Олег Ляшко увійшов у трійку найпопулярніших балакунів українського політикуму.