Росія продовжує активно боротися з популярним месенджером Telegram.

Журналісти видання "Фрази" з'ясували, що тепер Роскомнагляд вирішив звернутися до компанії Apple.

Вимоги Росії важко назвати скромними. Роскомнагляд наполегливо рекомендує американській компанії видалити Telegram з AppStore на території країни.

Більше того, чиновники зажадали від Apple заборонити розсилку повідомлень месенджера.

Повідомляється, що в РФ довго чекати не збираються, вони вимагають відповіді "в найкоротші терміни". Якщо ж її не буде, Роскомнагляд погрожує взятися за сам AppStore, у якого можуть початися проблеми з доступом по всій території країни.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Кузнєцова з 13-м розміром виставила свої груди на продаж: “Сяськи масяськи”

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Показати ще

Як відомо, Роскомнагляд почав тиснути на Telegram Павла Дурова цієї весни і через суд зажадав заблокувати месенджер через загрози безпеці РФ.

Раніше Viber запідозрив російських операторів зв'язку в блокуванні своїх серверів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", до каліфорнійської компанії Apple звернувся Роскомнагляд. Відомо, що російські влади вимагають припинити розсилку сервісних пушей Telegram і самого додатка через віртуальний магазин App Store.

Зробити це представники відомства запропонували, щоб уникнути "дій по порушенню функціонування зазначених сервісів". Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

Крім того, нагадаємо, що Олександр Жаров, глава Роскомнадзора, заявив, що творець месенджера Telegram Павло Дуров живе піратської філософією. У такий же життєвої позиції він звинуватив творців "ВКонтакте", одним з яких теж є Павло.

Таку думку висловив Жаров на сесії з питань боротьби з інтернет-піратством. Глава Роскомнадзора додав, що творці месенджера і соціальної мережі завжди дотримувалися філософії сучасних піратів.

Також нагадаємо, що глава Слідчого комітету Олександр Бастрикін запропонував заблокувати Instagram на території Росії. Крім блокування, він також звинуватив сервіс в тому, що через нього нібито був організований теракт в Санкт-Петербурзі (який Бастрикін назвав Ленінградом), повідомили росс. ЗМІ.