Українцям вже незабаром підвищать розмір пенсійних виплат для військових. В середньому до загальної суми додадуть близько 1500 гривень.

Як зазначив в ефірі телеканалу NewsOne віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, цей процес частково вже запущений. Очікувати перших змін слід в кінці поточного місяця.

За його словами, здійснити це на практиці буде нелегко і аби довести справу до кінця знадобиться чимало часу:

"Зараз цей процес триває. В кінці березня стартують вже реальні виплати пенсіонерам ... Я переконаний, що протягом березня-квітня військові пенсіонери отримають нові пенсії", - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Популярні новини зараз

У МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Розенко додав, що на збільшення розміру пенсій для військових з бюджету виділити близько 8 мільярдів гривень, тоді як раніше уряд пропонував 7 мільярдів гривень. Пояснив це тим, що восени минулого року, коли запустили пенсійну реформу, виплати не перераховували. Через це довелося створити окремий законопроект і внести його на розгляд Верховної Ради. Документ повинен був припинити дискусії навколо цього питання. .

"Саме тому уряд прийняв рішення піти на випередження і прийняв відповідну постанову Кабінету міністрів, яким ми взяли на себе зобов'язання і зараз це реалізуємо. Заднім числом, з 1 січня 2018 року всі пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані і осучаснені", - підсумував він.

Відомо, що Кабінет міністрів підвищив пенсії військовим, не чекаючи рішення Верховної Ради про перерозподіл виплат. Тепер парламент повинен змінити законодавство так, щоб бійці з передової отримували найвищі пенсійні виплати.

Дивіться: пенсії військових перерахують за терміном служби та розміром зарплати

Як повідомляв портал "Знай.ua", незабаром українці зможуть перевірити трудовий стаж онлайн. Відповідний проект обіцяє запустити Пенсійний фонд. Кожен охочий зможе створити свій власний кабінет, де зручно переглянути інформацію від роботодавця про спеціальний, або пільговий стаж і таким чином вирахувати, на яку суму можна розраховувати у майбутньому. Для спрощення процедури виплат додали контакти управлінь, графіки прийому, інформація про умови, порядок призначення, перерахунку пенсій, зразки бланків.