Начальник оперативного відділення ПВК "Вагнера" Сергій Кім планував і погоджував з російським командуванням ганебну операцію російських військових у Сирії.

Про це заявляють представники міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, яке провело спільно з командою проекту "Ихтамнет_м0209" розслідування.

Зазначається, що саме Кім є першою особою, яка відповідає за планування операцій, в тому числі і провального наступу під Хішам.


"Сергій Борисович Кім, 23.07.1978 року народження, громадянин Російської Федерації, прописаний р. в Санкт-Петербург, особистий номер М-0971. Займає посаду заступника начальника штабу — начальника оперативного відділення ПВК "Вагнера", - йдеться в його досьє.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

За даними волонтерів, під час початку операції він кілька разів ігнорував попередження американців.

"Але на совісті Сергія Кіма не тільки сотні вбитих і покалічених російських бойовиків, але і численні жертви серед мирного українського населення та українських солдатів. Адже ПВК "Вагнера" виконували брудну роботу для Путіна і в ході операцій на українському Донбасі", - йдеться в розслідуванні.

Як повідомляв портал "Знай.uа" число убитих у Сирії найманців російської приватної військової компанії "Вагнер" в зоні ударів, завданих США, склало 14 осіб. Таку заяву зробив керівник ПВК "Вагнер" Трошев Андрій