Відомий російський підприємець Євген Чичваркін в одному з недавніх інтерв'ю заявив, що президент Росії Володимир Путін готовий "драпануть в будь-яку секунду" з Кремля, якщо на московські вулиці вийде триста тисяч чоловік.

Про це заявив російський підприємець Євген Чичваркін.

"У них вертольоти напоготові, вони готові тікати в будь-яку секунду. Вони перший час були самі в легкій, а зараз вже у важкій ейфорії від того, що наш народ дозволяє з собою робити", - зазначив бізнесмен.

Однією з причин, по якій протести проти влади в Кремлі не стали масовим явищем, Чичваркін вважає соціальну пасивність пенсіонерів.

Популярні новини зараз

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

"Вони не вийшли, ніяк не прореагували, коли ввели "Платон", вони ніяк не прореагували, коли вийшли вчителі - вони сиділи вдома, коли вийшли лікарі - вони сиділи вдома, коли вийшли далекобійники - вони сиділи вдома, коли захопили Крим - вони зраділи, коли почали бомбити Донбас - вони сиділи вдома. В цьому винні всі", - резюмував він.

Як повідомляв портал "Знай.uа" користувачі соціальних мереж активно обговорюють пропагандистський відеоролик із закликами прийти на вибори президента РФ.