На фоні скандалу, який розгорівся через втручання Росії в президентські вибори США, соціальна мережа Facebook змінила декілька правил. Зокрема, це стосується покупців рекламних політичних оголошень.

Як повідомляє портал Рoliteka, виконавчий директор Facebook Кеті Харбат розповіла, що тепер компанія проводитиме перевірку потенційних покупців, відправляючи їм листівку, щоб підтвердити що ті є жителями Штатів. Цей метод вперше застосують в листопаді до оголошень, в яких згадуватимуться імена кандидатів напередодні проміжних виборів в США.Такий план було оприлюднено на наступний день після того, як спеціальний адвокат Роберт Мюллер звинуватив 13 росіян у втручанні в президентські вибори.

В обвинувальному висновку Мюллера описувалося, як російські агенти вкрали номера соціального страхування та іншу інформацію про реальних американців і використовували їх для створення банківських і PayPal-рахунків для покупки онлайн-реклами.

Популярні новини зараз

Слава Камінська пірнула в одних трусиках і ледь втримала груди рукою: "Не холодно?"

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще


Агенти також вербували американців, щоб вони, наприклад, тримали в руках плакати під час мітингів, створюючи матеріали для використання росіянами в якості контенту в соцмережах. Крім росіян, США звинувачує три російські організації - "Агентство інтернет-досліджень" або "фабрика тролів", "Конкорд Менеджмент і Консалтинг" і "Concord Катерінг". Всіх їх пов'язують з Євгеном Пригожиним, якого вважають наближеним до президента Росії Володимира Путіна.У російському МЗС звинувачення 13 росіян у втручанні в вибори американського президента охрестили абсурдом.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українські хакери виявили секретну базу "ДНР".