Депутат Верховної Ради Тетяна Чорновол відкрила виставку картин. На одному з полотен, представлених в композиції, - її партійний бос Олександр Турчинов і депутат Сергій Пашинський, якому приписують роман з новоспеченою художницею.

Це полотно викликало чимало неоднозначних коментарів в мережі. Мовляв, виходить, що всю революцію робили Пашинський і Турчинов як головні її герої.


Раптове захоплення живописом у нардепки- один із способів "легалізувати" накрадені за час депутатства гроші. Про це заявив в своєму блозі екс-заступник голови адміністрації президента України Андрій Портнов.

"Вчора прочитав, що Тетяна Чорновол з Народного Фронту провела виставку власних картин. Сама намалювала.

Так зазвичай відбувається, коли ти щось велике вкрав, але ніяк не можеш пояснити, звідки у тебе гроші, чому ти раптово став дорого виглядати і різко перестав критикувати олігархів, яких раніше згадував по два рази в день.

Не поясниш же ти появу у тебе грошей своєю участю в розкраданні активів Одеського НПЗ, банку Фортуна, спільним з Пашинським мародерством в армії або отриманням хабарів від тих, кого голосно викривав.

Тому - картини. Книгу ще напишіть. На цьому теж миють", - написав Портнов у Facebook.

Вчера прочитал, что Татьяна Черновил из Народного Фронта провела выставку собственных картин. Сама нарисовала. Так...

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

Показати ще
Posted by Andriy Portnov on Tuesday, 5 June 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", представник фракції «Народний фронт» і голова парламентського комітету з питань оборони Сергій Пашинський нажився на українських військових.

Синок скандального депутата Пашинського теж непогано заробляє. Незважаючи на молодий вік, він вже є мільйонером.

Джерело такого неймовірного добробуту – посада Антона Пашинського. Він є головою відділу зовнішніх контрактів державного підприємства "Спецтехноекспорт". Саме ця держкомпанія видає ліцензії на експорт озброєнь. Така "тепла посада" відкриває просто необмежені можливості для "додаткового" заробітку.