Офіційний Лондон в 2018 році має намір створити великомасштабний антиросійський альянс, пише The Guardian.

За допомогою нового об'єднання Лондон планує активізувати протидію російській зовнішній політиці, відзначає видання. Британія буде шукати для цього союзників на зустрічах G7, G20, НАТО і Євросоюзу.

"Глава МЗС Британії сприймає реакцію Росії на інциденти в Думі і Солсбері в якості поворотної точки і вважає, що повинна зрости роль міжнародної підтримки в відсіч на це. Великобританія найбільшою мірою має намір протидіяти російської дезінформації і сприяти створенню механізму відповідальності за використання хімічної зброї", - повідомило джерело.

У Великобританії планують реалізувати широкомасштабну стратегію зі стримування Росії в сферах кібербезпеки, політики НАТО, а також тиску на російських олігархів і протистояння "російської дезінформації".

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Як повідомляв Ruposters, раніше влада Великобританії заблокували укладення угоди з Росією про взаємне визнання документів про вищу освіту.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що британська влада планує ввести санкції проти російських бізнесменів. Причиною цього кроку стало отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.