Єдиним справжнім джерелом влади в Україні є Верховна Рада. Таку думку висловив народний депутат України Євген Рибчинський, член депутатської групи "Воля народу". З трибуни парламенту політик прокоментував те, як в Раду намагалися "протягнути" декілька спірних законопроектів.

"Сьогодні насправді не вдалося одній людині переламати парламент через коліно. Ну насправді не вдалося. Здавалося, що все керується отак, а парламент виявився не простою драбинкою", – зазначив Рибчинський.

За словами політика, Верховна Рада лишилася єдиним джерелом влади в Україні, повідомляє Politeka.

"Парламент, я би сказав,це єдине джерело справжньої влади в Україні. Бо виконавча влада, як ми бачимо, на превеликий жаль, не контролюється, краде і не працює. Центральна влада, вулиця Банкова, працює над тим, щоб тільки знову зайти туди на Банкову сісти там, жити… Вони навіть фіранки не відкривають. Нащо їм бачити, як народ живе", – зазначив політик.

При чому він вказав і на подвійні стандарти деяких чиновників.

Популярні новини зараз

Від фуксії до вересневого неба: не пропустіть головні тренди осені-2021

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Наталія Могилевська після дієти ошелешила стрункою фігурою в костюмі: "Боже, шикарна"

Еліна Світоліна розповіла, чим підкорив її Гаель Монфіс: "Він знає завжди..."

Показати ще

"Вони звинувачують інших, що у них різні громадянства, а у самих по два, по три. У самих рахунки в Панамі і так далі. Хай вони подивляться на себе в дзеркало і будуть відповідальні не тільки перед народом".

Нагадаємо, за словами Євгена Рибчинського, скандальний законопроект, що дозволяє блокувати будь-який сайт в Україні без рішення суду, був з самого початку приречений.

"Це маячня божевільного. На мою думку, в залі не знайшлося б голосів. Так чи інакше, приблизно у 50 депутатів є свої інтернет-ресурси. Всі прекрасно розуміли, до чого це призведе", – сказав Рибчинський.

Він додав, що прийняття такого закону зрівняло б нинішній склад парламенту з "регіоналами", які голосували за "диктаторські закони" 16 сiчня 2014 року.

"Це б показало, що з таким парламентом не можна мати справу в принципі, що він ненормальний", – додав нардеп.

Так, 5 липня Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект №6688 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері. У разі прийняття законопроекту, будь-який сайт в Україні міг би бути заблокований без рішення суду.

Дивіться: Євген Рибчинський на пленарному засіданні ВР (5.07.2018)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євген Рибчинський заявив, що скандальний законопроект, що дозволяє блокувати будь-який сайт в Україні без рішення суду, був з самого початку приречений.