Голова Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін днями заявив, що визнаний неплатоспроможним Діамантбанк знайшов свого потенційного інвестора. Втім, насправді це може виявитися черговим способом відтягнути заплановану ліквідацію банку.

Про це на сторінці у Facebook написав журналіст Олександр Дубинський.

Ворушилін запевняв, що активи та пасиви збанкрутілої фінустанови через ТАСкомбанк придбає Сергій Тігіпко, проте існує висока ймовірність зриву угоди. У такому випадку кредитори ризикують не повернути назад своїх коштів.

На думку Дубинського, вся справа у нерухомості, яка є ключовим активом банку – до 30%.

"Передавати їх інвестору Ворушилін не хоче. Так як націлений подерибанити через своїх ліквідаторів. За однією з версій, Тігіпко не збирається купувати банк", - додав журналіст.

Популярні новини зараз

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Він припускає, що це суттєво гальмуватиме процес ліквідації і дозволить Миколі Мартиненку оскаржити рішення про визнання банку неплатоспроможним у суді. Після цього Діамантбанк може знову повернутися на ринок.

Слід відзначити, що про банкрутство установи офіційно оголосили наприкінці минулого місяця. Тиждень тому Ворушилін підтвердив: банк знайшов інвестора, і шляхом ліквідації фонд не піде.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Діамантбанку ввели тимчасову адміністрацію.