Народний депутат Сергій Шахов назвав зрадниками парламентарів, які не голосували за ратифікацію угоди з міжнародним донором.

20 червня Верховна Рада України після багатьох невдалих спроб прийняла за основу і в цілому законопроект про ратифікацію Фінансової угоди (проект "Вища освіта України") між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією.

Угода передбачає залучення кредитних коштів для підвищення енергоефективності будівель державних університетів, повідомляє Politeka

"Нам донори дають гроші, допомагають Україні, яка знаходиться у війні, а ті, хто не голосує – зрадники українського народу", – заявив Сергій Шахов, реагуючи на те, що парламентарії ігнорують прийняття законопроекту.

Популярні новини зараз

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Показати ще

В результаті ратифікацію угоди підтримали 233 народних депутатів. Сума кредиту становить 30 млн євро. При цьому ставки відсотків – або плаваюча ставка, або фіксована ставка + 3,41%. Пільговий період становить 5 років, а загальний період погашення кредиту – 15 років, включаючи пільговий. Обумовлюється, що кредит буде погашатися раз на півроку рівними частками до основної суми боргу або фіксованими платежами, що складаються з основної суми боргу і відсотків. Кількість траншей – до 30; а мінімальна сума траншу – 1 млн євро.

Як повідомляв портал "Знай.ua", один мільйон українців отримає збільшену пенсію вже з 1 липня.