Болгарська громада Одещини своїми акціями лише розпалює міжнаціональний конфлікт у країні, чого і намагається домогтися Росія.

Таку заяву зробив лідер Одеської філії організації "Правий сектор" Сергій Стерненко, коментуючи перекриття дороги в Білгород-Дністровському болгарами.

За його словами, таким чином болгари явно підіграють окупантові, розгойдуючи обстановку в регіоні.

Як зазначив Стерненко, за останні кілька місяців країна-агресор неодноразово намагалася провести кілька провокаційних акцій нібито проти утисків болгар.

Популярні новини зараз

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

"Це підтверджує акція в Одесі біля консульства Болгарії, яку вчасно попередила СБУ", - додав активіст.

У зв'язку з цим, він закликав болгарську громаду припинити провокації і налагодити співробітництво та взаємовідносини з проукраїнською громадськістю.

Нагадаємо, 30 травня під час сесії Білгород-Дністровської міської ради понад 300 членів болгарської громади Бессарабії перекрили дорогу перед міськрадою. Вони виступали проти нападу 18 травня на депутата Василя Кащи, а також проти нібито інших утисків громади, в тому числі осквернення болгарських пам'ятників.

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Росії Володимир Путін вирішив посварити болгар із македонцями. Під час зустрічі з президентом Македонії Георге Івановим Путін спробував привласнити македонцям частину болгарської історії. Болгар це, цілком прогнозовано, обурило.