Напередодні звернення президента України Петра Порошенка до урядовців, своє альтернативне бачення результатів роботи чинної влади вже встигли висловити й народні обранці.

Зокрема, очільник політичної партії "Основа", нардеп Сергій Тарута на своїй сторінці у Facebook написав, яким насправді має бути цей звіт, якщо прибрати з нього офіційні формулювання.

На думку політика, перше, що повинна зробити влада: публічно визнати всі свої промахи та вибачитися перед народом. Причина тому – невиконані обіцянки, яких за кілька років назбиралося чимало:

"Я йшов на вибори з хорошими намірами. Я планував відмовитися від бізнесу, швидко повернути Донбас, підписати міжнародні угоди, які прийдуть на зміну Будапештському меморандуму і гарантуватимуть територіальну цілісність України, перемогти корупцію, зробити Україну багатою країною. На жаль, Бізнесмен у мені переміг Президента".

Наступний крок, як вважає Тарута – відверте зізнання щодо роботи найближчого оточення та Ради вцілому:

"Шановні депутати, ви були безцінними помічниками на моєму шляху. На щастя, багато хто з вас з розумінням поставилися до моєї біди - безмірної любові до грошей - і були готові віддавати голоси за потрібні мені законопроекти, в обмін на певні пільги, надані вам, як моїм вірним соратникам".

Депутат запевнив: політична програма президента на найближчі роки йому також зрозуміла, попри те, що офіційні коментарі з екранів телебачення дуже відрізняються від реалій.

"А зараз встаньте, і аплодуйте мені. Довго і віддано. Адже, крім жадоби наживи, я люблю ще й славу. Дякую вам за розуміння моїх маленьких слабкостей. Щиро ваш президент. Ваш, і більше нічий. Не народний же, врешті-решт", - підсумував Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.ua", киянину дісталося за плакат із Порошенком.