Двом співробітникам Головної військової прокуратури - прокуратури Руслану Кравченко і слідчому з особливо важливих справ Вадиму Приймачку – виділять охорону.

Цю інформацію оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Він пояснив, що адреси проживання військових прокурорів стали відомі Слідкому РФ і вказані в постанові на арешт. Добута ця інформація з Реєстру нерухомості українського Мін'юсту з допомогою українського паспорта, раніше виданого на окупованій тепер території Луганської області. Така послуга коштує 20 гривень.

"Зроблено за тим же принципом, як встановлювали місце проживання підірваного полковника ГУР МОУ Шаповала. Доведено слідством", - додав Матіос.

Як відомо, Кравченка і Приймачка 20 липня заочно заарештував Басманний суд Москви за клопотанням Слідчого комітету РФ. За словами представника СК РФ Світлани Петренко, обоє заарештовані через кримінальне переслідування громадянина РФ - командувача Чорноморським флотом РФ, адмірала Олександра Вітко.

Популярні новини зараз

Розалі Номбре з "Холостяк 11" опинилася на дивані "ганьби": "Мій дебют"

Володимир Зеленський зробив термінову заяву: "Бачать справжні мотиви Росії"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Показати ще

Кравченко є стороною обвинувачення у заочному процесі над екс-президентом Віктором Януковичем у справі про держраду. З цього приводу Матіос додав: "Обвинуваченому в державній зраді екс-президенту цитата Жеглова з кінофільму" Місце зустрічі змінити не можна " (Оболонський райсуд Києва) - "Злодій повинен сидіти!".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стало відомо, скільки "катів Майдану" знайшли притулок у Путіна.